Зворотний дзвінок

Как сохранить здоровье в зрелом возрасте

Как сохранить здоровье в зрелом возрасте

«Якби молодість знала, якби старість могла», — так у формі прислів'я люди висловили невідповідність мудрості та знань людей у зрілому віці їхнім можливостям, найчастіше фізичним. Досягнувши цього віку, людина часто стає набагато мудрішою, ніж була у 20 років, і перед нею відкриваються багато цікавих можливостей. Але біда в тому, що часто немає вже тієї колишньої енергії та здоров'я, як у молодості. Проблема є, вона є очевидною. Питання таке – як повернути колишню бадьорість, енергію? Як змінити здоров'я, що в'яне, на активне довголіття?


Є кілька простих рекомендацій, з якими погоджуються більшість фахівців у галузі медицини. Як би це банально і заїжджено не звучало, але потрібно дотримуватися здорового способу життя.


По-перше, необхідно позбутися шкідливих звичок. Потрібно кинути палити та вживати спиртні напої. Адже часто причиною багатьох захворювань – серцево-судинних, імпотенції, захворювань органів дихання – є саме шкідливі звички. Природно, у зрілому віці відмовитися від цього важко, але гра коштує свічок.


По-друге, потрібно перейти на правильне харчування. Систем харчування досить багато, і кожен обирає собою. Але основи досить прості: необхідно зменшити вживання жирного, борошняного та солодкого, вживати якомога більше овочів та фруктів. Також наскільки можна перейти на натуральні продукти без шкідливих добавок. Тільки це має сильно підвищити життєвий тонус у зрілому віці.


По-третє, для активного довголіття дуже важливо тримати себе у добрій фізичній формі. Інакше кажучи, треба займатися якимось видом фізичної культури. І не обов'язково це буде спорт у повному розумінні слова. Цілком достатньо щоденних прогулянок на свіжому повітрі, ранкової зарядки або легкої гімнастики. Головне робити це постійно.


По-четверте, потрібно зменшити кількість стресу та негативу у своєму житті. Зрозуміло, що зробити це не просто, але мінімізувати можна. Не засмучуватися через дрібниці, не приймати близько до серця те, на що важко вплинути. Не дарма ж кажуть, що багато хвороб від нервів.


По-п'яте, потрібно займатися улюбленою справою. Це важливо у будь-якому віці, але у зрілому особливо, адже сили вже не ті. Це може бути як робота, так і якесь хобі. Наприклад, багато хто дуже любить риболовлю, садівництво-городництво, якийсь вид спорту. Колекціонування монет, марок та метеликів також зустрічається.


Для того, щоб підтримувати тонус у зрілому віці, цілком достатньо систематичне виконання цих рекомендацій. Також посилити ефект вам допоможе натуральний засіб Тонгкат Алі Пасак Бумі.

 18.03.2016
 (11619 просмотров)