Зворотний дзвінок

Как сохранить и укрепить здоровье

Как сохранить и укрепить здоровье

Ми вже писали про те, як зберегти здоров'я до глибокої старості. Там говорилося про правильне харчування, регулярні фізичні вправи, відсутність шкідливих звичок. У цій статті я хочу навести кілька неочевидних секретів того, як все-таки зберегти і навіть зміцнити здоров'я у сучасних умовах.

Як ви знаєте, здоров'я – це єдине, що не збільшується, а лише зменшується з віком. Нещодавно звернув увагу на те, як вітають із Днями народження людей різного віку. Молодим зазвичай бажають здоров'я, удачі, багатства, кохання. А от людям зрілим – практично завжди наголошується на здоров'ї. Погодьтеся, земні блага можна заробити, накопичити, а ось час життя йде безповоротно, і його вже не повернеш. Тому про відновлення та зміцнення здоров'я потрібно замислюватися якомога раніше.


Понад те, у народі існує приказка – «У здоровому тілі – здоровий дух». У ній дуже вірно помічено зв'язок між життєвою силою, духом та загальним станом людини. Іншими словами, у здорової людини є сили на те, щоб здобути багатство та досягти процвітання. Здоров'я завжди первинне.


Отже, якими речами нехтують багато людей у ​​гонитві за земними благами? Дуже часто люди просто «забувають» висипатися. Вченими давно доведено, що для повноцінного відпочинку людині потрібно вісім годин сну. Бувають, звісно, ​​і винятки, але правило звучить саме так. Дуже важливо враховувати при цьому, що уві сні відпочиває наш мозок, і у людей, що не виспалися, завжди гірше працює їхня «метушня», вони неуважні.


Щоб повноцінно висипатися, потрібно лягати до півночі, і бажано завжди в один і той же час. Необхідно просто виробити у собі таку звичку.


Перед сном кімнату потрібно провітрити, впустити свіже повітря. Рекомендується також прийняти теплий душ, що розслаблює тіло та розум.


Вставати слід рано вранці, але ніколи не треба «вскакувати» з ліжка і стрімголов бігти на роботу. Для хорошого початку дня вчені рекомендують трохи полежати в ліжку, потягнутися, а потім уже вставати. На сніданок найкраще вживати


Протягом дня багато хто робить так звані «перекушування», особливо якщо немає можливості повноцінно пообідати. Причому часто харчуються «повільні» вуглеводи та «швидкі» білки – так ви запасетеся енергією до обіду.

Всухом'ятку всілякими бутербродами, шоколадками, печивом. Щоб не зіпсувати собі травлення, якщо вже й справді немає можливості повноцінно поїсти, то варто «закусувати» кориснішими продуктами – фруктами, овочами, горіхами. Вони природні та добре впливають на організм. Також необхідно пити достатньо рідини. Фахівці рекомендують не менше двох літрів на добу, але тут краще навчитися довіряти своїм почуттям та пити, коли виникає спрага.


Дотримуючись цих нехитрих рекомендацій, ви додасте ще одну цеглу в основу своєї піраміди здоров'я та довголіття.

 18.03.2016
 (23 просмотров)