Зворотний дзвінок

Натуральная еда – дешево и полезно

Натуральная еда – дешево и полезно

    Всі ви напевно чули про те, що більшість продуктів, які продаються, штучні і шкідливі для здоров'я. Ну, як мінімум, не корисні. А вживати потрібно, відповідно, натуральну екологічно чисту їжу.

 

Але проблема в тому, що така їжа коштує досить дорого та більшості людей не по кишені. Що ж робити у такому разі? Нижче я хочу навести кілька корисних порад на тему того, як заощадити, купуючи при цьому якісні здорові продукти. Отже:


По-перше, овочі та фрукти купувати потрібно в сезон. Справа в тому, що в теплу пору року вони коштують помітно дешевше, ніж узимку та напровесні. До того ж куплені в холодну пору року овочі та фрукти позбавлені значної кількості вітамінів та мікроелементів. І часто виникає спокуса купити ненатуральні замінники, які містять будь-яку хімію. Такій спокусі піддаватися не варто.


    Щоб максимально продовжити для себе теплий сезон з великою кількістю соковитих фруктів та овочів, робіть заготовки на зиму. Консервуйте, заморожуйте, засушуйте, соліть. Звичайно, такі продукти вже не такі хороші, як літні, але все ж таки зберігають значну частину корисних речовин. До того ж, із них можна готувати різні страви.


Значну економію на продуктах дає також домашнє приготування. Мінімізуйте кількість готових покупних страв, замінюючи їх приготовленими своїми руками. У цьому випадку ви точно знатимете, що в них не буде ніяких ароматизаторів, консервантів та іншої синтетики.


Найчастіше відвідуйте ліс. Там можна знайти багато різних ягід, грибів. В цьому випадку ви і задоволення отримаєте, і зберете смачні продукти. Єдиний момент – будьте дуже уважні щодо отруйних ягід та грибів. Якщо не знаєте, які з них їстівні, а які ні, візьміть із собою досвідченого грибника чи ягідника. І, зрозуміло, не можна нічого збирати біля доріг і в інших забруднених місцях.


Якщо ви не можете вирощувати нічого самі – домовтеся з людьми, які роблять, щоб вони вас постачали. Це можуть бути знайомі, які мають дачу, або сільські жителі, які приїжджають до вас у двір зі своєю продукцією. Головне, щоб ви їх добре знали і були впевнені у їхній сумлінності.


    Купуйте оптом. Це дешевше. До того ж багато продуктів довго зберігаються і псуються досить повільно.


Замініть усі види газування звичайною водою. Вона набагато дешевша і корисніша. До того ж, багато видів газування містять дуже багато цукру, що може призвести до цукрового діабету. Ще один варіант заміни – домашній квас.


І, насамкінець, якщо ви йдете в магазин за продуктами – ніколи не йдіть голодним. Інакше купите багато зайвого та витратите багато грошей. Зайшовши в магазин ситим, ви купите рівно стільки, скільки вам потрібно.

 19.12.2016
 (26 просмотров)