Зворотний дзвінок

Доставка і оплата


Оплата 

Оплата за замовлення проводиться при отриманні посилки у відділенні «Нової Пошти». Немає необхідності турбуватися про переказ грошей, про кидал - ви платите тільки тоді, коли упаковка у вас в руках і ви впевнені, що все добре.


    Доставка          


 Доставку ми здійснюємо «Новою Поштою» в будь-яке зручне відділення.

Посилання доставляється за 1-2 дняКоли вона прибуває до відділення «Нової Пошти», ви отримуєте СМС з повідомленням, що вантаж у відділенні. Вам потрібно прийти, показати документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідчення водія), сплатити вартість замовлення, доставки, і отримати посилку.


Спеціальна пропозиція: при замовленні більш ніж 6 упаковок будь-якого препарату – доставка за наш рахунок!

 

 Якщо у Вас є необхідність, транспортна компанія «Нова Пошта» доставить замовлення за вказаною Вами адресою прямо додому (дану послугу оплачує замовник).

У малі населені пункти, де немає відділення «Нової Пошти», ми здійснюємо доставку «Укрпоштою» до Вашого відділення зв'язку. Для цього нам знадобиться Ваша повна поштова адреса з індексом. Доставка «Укрпоштою» виконується від 3 до 5 дней.
Ви можете поставити будь-які питання на замовлення препаратів, оплату та доставку за телефонами

               +38 (066) 704-36-72            +38 (098) 022-53-92


Протягом дня після надсилання контактних даних наш представник зв'яжеться з Вами та повідомити деталі отримання замовлення.

 
 Новини

Позитивні емоції та посилення  оргазмічних відчуттів гарантується !!!

Позитивні емоції та посилення оргазмічних відчуттів гарантується !!!

Згідно з поглядами Спокійних, все більш менш інтенсивні позитивні (і не тільки позитивні) емоції базуються на проявах сексуальної енергії людини.  Робота з сексуальною енергією одна з найефективніших психотехнік, оскільки вона ґрунтується на усвідомленні і використанні основних і найпотужніших

Чи можна жити без сексу?

Чи можна жити без сексу?

Відповідь на питанням, поставлене у заголовку, однозначна – цілком. Є навіть люди, які проповідують повну відмову від будь-яких сексуальних стосунків. Ці люди звуться асексуалами. За статистикою кожен сотий житель нашої планети відносить себе до цієї категорії. Прихильники такого ставлення до сексу

Як правильно харчуватися взимку

Як правильно харчуватися взимку

Ось і настала зима. Холодна пора року, безперечно, має свої як плюси, так і мінуси. Серед плюсів – при випадінні снігу можна здорово повеселитися, катаючись на санках, лижах, займаючись іншими зимовими видами спорту. В цей час особливо приємно сходити в лазню чи погрітися біля каміна. При хорошому м