Зворотний дзвінок

Доставка і оплата


Оплата 

Оплата за замовлення проводиться при отриманні посилки у відділенні «Нової Пошти». Немає необхідності турбуватися про переказ грошей, про кидал - ви платите тільки тоді, коли упаковка у вас в руках і ви впевнені, що все добре.


    Доставка          


 Доставку ми здійснюємо «Новою Поштою» в будь-яке зручне відділення.

Посилання доставляється за 1-2 дняКоли вона прибуває до відділення «Нової Пошти», ви отримуєте СМС з повідомленням, що вантаж у відділенні. Вам потрібно прийти, показати документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідчення водія), сплатити вартість замовлення, доставки, і отримати посилку.


Спеціальна пропозиція: при замовленні більш ніж 6 упаковок будь-якого препарату – доставка за наш рахунок!

 

 Якщо у Вас є необхідність, транспортна компанія «Нова Пошта» доставить замовлення за вказаною Вами адресою прямо додому (дану послугу оплачує замовник).

У малі населені пункти, де немає відділення «Нової Пошти», ми здійснюємо доставку «Укрпоштою» до Вашого відділення зв'язку. Для цього нам знадобиться Ваша повна поштова адреса з індексом. Доставка «Укрпоштою» виконується від 3 до 5 дней.
Ви можете поставити будь-які питання на замовлення препаратів, оплату та доставку за телефонами

               +38 (066) 704-36-72            +38 (098) 022-53-92


Протягом дня після надсилання контактних даних наш представник зв'яжеться з Вами та повідомити деталі отримання замовлення.

 
 Новини

Позитивні емоції та посилення  оргазмічних відчуттів гарантується !!!

Позитивні емоції та посилення оргазмічних відчуттів гарантується !!!

Згідно з поглядами Спокійних, все більш менш інтенсивні позитивні (і не тільки позитивні) емоції базуються на проявах сексуальної енергії людини.  Робота з сексуальною енергією одна з найефективніших психотехнік, оскільки вона ґрунтується на усвідомленні і використанні основних і найпотужніших

Як правильно харчуватися взимку

Як правильно харчуватися взимку

Ось і настала зима. Холодна пора року, безперечно, має свої як плюси, так і мінуси. Серед плюсів – при випадінні снігу можна здорово повеселитися, катаючись на санках, лижах, займаючись іншими зимовими видами спорту. В цей час особливо приємно сходити в лазню чи погрітися біля каміна. При хорошому м

Чи можна жити без сексу?

Чи можна жити без сексу?

Відповідь на питанням, поставлене у заголовку, однозначна – цілком. Є навіть люди, які проповідують повну відмову від будь-яких сексуальних стосунків. Ці люди звуться асексуалами. За статистикою кожен сотий житель нашої планети відносить себе до цієї категорії. Прихильники такого ставлення до сексу