Зворотний дзвінок

Вода – лучшее лекарство

Вода – лучшее лекарство

Вода – основа життя Землі. Ця істина відома кожному школяру. Як і те, що людина на 80% складається із води. З цього виходить що воду потрібно пити та своєчасно поповнювати її запас в організмі.

 


Вченими давно встановлено, що людина має випивати 2-3 літри чистої води на день. Саме чистої – не чай, не кава, а просто воду. Чому напої та їжа, у складі якої є вода, не рахуються?


 

Є такий фактор, як водно-сольовий баланс організму. Якщо просто, то це певний баланс води, що надходить і виходить із тіла, і різних солей, що також надходять і виходять. Іншими словами, чим більше солей надходить – тим більше води потрібно. У складі їжі та напоїв є багато солей та інших речовин. А вода, яка міститься в них, витрачається на виведення з організму цих солей та речовин.

 


Це, звичайно, дуже спрощена модель, але вона показує, що вода в їжі та пиття збалансована і витрачається на їхню утилізацію. Тобто якщо ви цілий день пили чай і їли борщ, то вважайте, що не випили жодної грами води. А це погано.Погано тому, що ви не дали організму достатньої кількості води для підтримки водно-сольового балансу та виведення накопичених солей. Організм відповідає на це тим, що накопичує воду у тканинах. Насамперед, жирових. Звідси виникають набряки, що помилково приймаються багатьма людьми за ожиріння. Целюліт, до речі, із цієї опери. І як дієтами не зводься, а так і виглядатимеш товстим. Не знаючи, що це набряк – результат порушення водно-сольового балансу.


 

Який вихід із цієї ситуації? Очевидно – пийте більше води! Але в жодному разі не дистильовану, адже в ній відсутні солі, і вона дуже швидко вимиває їх з організму, що теж погано. Ідеальний варіант – мінеральна вода, чи чиста джерельна. Адже не дарма вода з джерела така смачна – в ній ідеально збалансовані всі солі.


 

Зрозуміло, що у міських умовах таку воду знайти важко, тому пийте мінералку. Найкраще – купіть кілька видів мінералки із різних джерел. Це потрібно робити для того, щоб отримати повний набір усіх солей, адже різні джерела містять різні види солей.Підсумок: щоб бути здоровим та підтримувати ідеальний водно-сольовий баланс, пийте 2-3 літри мінеральної води з різних джерел на день. І будьте здорові!

 19.12.2016
 (73 просмотров)