Зворотний дзвінок

Возможно ли жить без секса?

Возможно ли жить без секса?

Відповідь на питанням, поставлене у заголовку, однозначна – цілком. Є навіть люди, які проповідують повну відмову від будь-яких сексуальних стосунків. Ці люди звуться асексуалами. За статистикою кожен сотий житель нашої планети відносить себе до цієї категорії. Прихильники такого ставлення до сексу визнають лише платонічні любовні стосунки.

 

Але давайте подумаємо ось про що - якщо природа давала людині можливість займатися сексом, то з якою метою вона це зробила? Просто так нічого в живій природі не робиться. Їсти, пити та розмножуватися – це основні потреби у тварин, до яких належимо і ми. Отже, відмова від сексу має загрожувати проблемами зі здоров'ям.


І справді, ви напевно не раз помічали людей, у яких відсутній «життєвий вогник», вони скуті та затиснуті, непривабливі для протилежної статі. Такі люди часто обговорюють чужі вчинки, постійно капаються у своєму минулому замість того, щоб жити сьогоденням і думати про майбутнє. Особливо часто серед таких людей трапляються жінки бальзаківського віку.


Так ось, знайте – з великою ймовірністю у цих людей відсутнє повноцінне статеве життя. Або вони свідомо відмовилися від сексу, або через якісь причини. Ці люди часто роздратовані, незадоволені життям, страждають на хронічну депресію.


Найсумніше тут те, що тривала сексуальна утриманість призводить до того, що така людина стає сексуально непривабливою для інших. Утворюється порочне коло – відсутність сексу робить людей непривабливими, що значно зменшує шанс побудувати стосунки та налагодити своє статеве життя.


Ті люди, яким вдалося вирватися з цього порочного кола, буквально розквітали на очах: ​​вони стали краще почуватися, життя розквітало новими фарбами, з'являлися життєві перспективи.


І до речі, крім суто психологічних проблем, тривала утриманість загрожує і цілком собі звичайними проблемами зі здоров'ям. Вчені виявили, що вже після 10-денної утриманості значно погіршується якість сперматозоїдів, що зменшує ризик зачаття. Повна відсутність сексу у чоловіків дуже підвищує ризик виникнення онкологічних захворювань простати, а також може призвести до імпотенції. Більше того, після таких тривалих перерв часто виникають проблеми з ерекцією – чоловіки просто «забувають», як потрібно займатися сексом.


У жінок теж не все буває гладко у цьому плані. Наприклад, при утриманні жінки важче переносять передменструальний синдром. Відсутність сексу може послужити «спусковим гачком» до виникнення пухлини матки та маткових кровотеч.


Отже, природа сказала вже своє слово – секс є дуже важливою частиною нашого життя, і його відсутність загрожує багатьма проблемами як фізіологічного, так і психологічного характеру. А відмовлятися від нього чи ні – хай кожен вирішує сам.

 20.12.2016
 (309 просмотров)